Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal1015%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 15% [ 6833 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal1050%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 50% [ 22065 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal104%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 4% [ 1677 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal108%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 8% [ 3455 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal102%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 2% [ 724 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal101%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 1% [ 492 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal102%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 2% [ 678 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal102%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 2% [ 1013 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal101%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 1% [ 316 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal105%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 5% [ 2077 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal101%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 1% [ 493 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal107%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 7% [ 3262 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal101%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 1% [ 262 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal101%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 1% [ 500 ]
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal102%Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
razvanX (3410)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
trasnit08 (3153)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
Alex.B (3121)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
Valentin (2612)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
alexutzu (2020)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
Florinel (1696)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 
ducu (1458)
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Actrita Raluca Guslicov, a.k.a Teo Diliman din serialul “Trasnitii” de la Prima TV, incheie un capitol din viata si incepe unul nou.

“Rau cu rau, dar mai rau fara rau! Am crezut in aceasta «lozinca» timp de 9 ani de casatorie si inainte vreo 8, dar probabil ca exista un traseu de urmat si l-am efectuat, cu chiu, cu vai, dar am ajuns in cele din urma la linia de sosire. M-am despartit de curand de sotul meu si am descoperit de atunci ca lucrurile pot merge bine dupa ce merg rau”, povesteste Raluca.
Raluca Guslicov (Teo din serialul Trasnitii) pune punct casniciei Raluca_guslicov_1

“Fostul meu sot este un tip extraordinar, jovial, fermecator, captivant, si reuseste cam tot ceea ce isi propune. Cu toata lumea da, cu mine, NU! N-a fost sa fie! Dar am ramas in relatii amicale, si fiind un tata bun, se ocupa de copii mare parte din timp. Si ei se ocupa de el, pentru ca il iubesc foarte tare”, spune actrita.


Pe Raluca Guslicov o puteti urmari in fiecare saptamana, in rolul psihologului “Trasnit” Teo Diliman, de luni pana joi, de la ora 22:15, la Prima TV.

http://www.trasnitii.com
Distribuie acest articol pe: reddit

Alex.B

Mesaj Mier Sept 29, 2010 11:18 pm Scris de Alex.B

ami pare rau pentru ea! da daca ea se simnte mai bn asa! oricum nu e o veste tocmai buna ;)

georgenek

Mesaj Lun Oct 04, 2010 3:01 pm Scris de georgenek

asa se intampla cam mereu in viata actorilor...pacat ca este o femeie frumoasa si atragatoare...nu stiu ce fel de om a fost acel barbat incat sa de la o parte o asemenea femeie ... pacat sincer imi mpare rau pt ia

imi pare rau pentru ea dar asta i se poate intampla oricui si viata merge inainte

georgenek

Mesaj Mar Noi 16, 2010 12:12 am Scris de georgenek

Marlanu

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum