Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
razvanX (3410)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
Alex.B (3121)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
Valentin (2612)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
alexutzu (2020)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
Florinel (1696)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 
ducu (1458)
Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone)

+24
iulianbuhai
razvan2000
michele
VaLy.
domaco
Adelin Bogdan
antoniok
Massimo
Marlanelu
Trasnita funki fresh
mateias28
trasnit08
TRASNITUL165
razvanX
Marlanu'
Lordutu53
mary11
Flavius
Cezar2013
tarnitiisuperfan
marlanu_ferdi
scalzone
Alex.B
Valentin
28 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos  Mesaj [Pagina 9 din 9]

mateias28


Caporal
Caporal

domnule scaltzone ar fi tare sa va cuplati cu ema si sofia sa se cupleze cu pupaza

iulianbuhai


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Domnu Fulvio doar asa o inrebare ...
Cand ai venit in Romania ai participat la vacanta mare?Ma refer ca rol de mafiot.

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

din cate stiu eu,a participat,sunt 2 episoade din vacanta mare-leana si costel la care domnul Fulvio a participat,din cate stiu eu,poate sunt mai multe..

NFS01


Soldat
Soldat

O sa mai apareti in urmatorul sezon?

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

este logic ca o sa apara,doar va trebui sa scape din beci...

scalzone


ViP
ViP

salutare,inca nu stiu daca apar in sezonul 18,momentan nu.
sunt in coma la spital,cum ati vasut in ultimul episod.
inca nu stiu nimic,cand aflu,va anunt.
oricum mersi ca ati intrebat.

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

1)ati scapat pe veci de baba?ca asa mi so parut din ultimul ep si cred ca,dupa ce va reveniti o sa fiti iar cu Sofia nu?
2)cand incepe sezonul 18?

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cred ca o sa inceapa in februarie sau martie,de obicei incepe odata cu iubiri secrete sau in perioada apropiata

akKerro


Agent de poliţie
Agent de poliţie

ce hobyuri aveti domnule Scalzone?
Dc v-a plakut sa intrati in trasnitii ??

romy


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Salut,Fulvio vreau sa stiu daca mai faci stand-up comedy in vreo locatie,te-am vazut mai demult in Cafe Deko si ai fost foarte tare..Deci,pe unde ne mai putem delecta cu glumele tale?

scalzone


ViP
ViP

salutare,acuma merg din cand in cand in club, lamineincopac, in centrul vechi.
dar nu stiu cand,am fost plecat in italia 3 saptamani,sar putea sambata,dar uitate pe facebook,lamineincopac,si vezi cand sunt.
o zi buna tuturor.

akKerro


Agent de poliţie
Agent de poliţie

ok:D o sa ma uit eo

s3by


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Fulvio , imi place foarte mult de tine ca actor ! Daca ajungi vreodata in timisoara la stend up comedy , te rog frumos anunta-ma !

Unde ai disparut ca nu prea te mai vad acuma in serial :-??

214Intrebari adresate actorului Fulvio Balboni (Scalzone) - Pagina 9 Empty salut Dum Apr 22, 2012 5:27 am

scalzone


ViP
ViP

sar putea sa ajung si la timisoara,dar nu stiu cand,daca vin te anunt.
di pacate nu mai sunt la trasnitii,imi pare forte rau,pentru fani mei.
au fost mici neintelegeri,si am ajuns la despartire,dar nimic grav,asa se intepla si in viata,nu te intelegi cu sotia divortezi,dar nu inseama ca te uresti,totus imi pare rau.
va pup,si poate mai vorbim aici,daca va face placere.

s3by


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Oke ! Multumesc ca ma anunti si pacat ca ai iesit :( si cat apareai 2 - 3 minute era fain :)) Amuzant cu baba :-j . Curios sunt acuma daca moare baba , ii ramane tot lu' marlanu ?

App: Nu iti venea sa razi cand te striga baba " macaronare " :)) ?

scalzone


ViP
ViP

da,intradevar imi spunea macaronare,dar deosebit de sexos hahaha.

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Cand o sa reapareti la Trasnitii ?

http://www.trasnitii.com

scalzone


ViP
ViP

salutare,din punctul meu de vedere,nicio data.
dar,sa nu fiu rau.

s3by


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Pacat ! Era frumos sa mai fi si tu pe acolo :X Chiar imi placeau fazele cu tine si cu baba :))

Oricum: Bafta in continuare si daca apari in alt serial , anunta-ma :)

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

in legatura cu proiectul de stand-up veti merge si in alte judete inafara de Bucuresti?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 9 din 9]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum